EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Kosmetyka dla włosów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
reanulka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Paź 14, 2017 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O włosy trzeba dbać regularnie. Tutaj https://www.salonexpert.pl/produkty/pielegnacja sobie poczytajcie na temat pielegnacji. Grunt to wlasnie zeby używać dobrych kosmetyków, takich stricte do pielegnacji konkretnego rodzaju wlosow. Zawsze o porade mozna tez zapytac swojego fryzjera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cassca
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam kosmetyków do włosów z czarnej rzepy i z pokrzywy. Powiem szczerze, że po takich środkach moje włosy wyglądają fantastycznie.
Powrót do góry
Lajnas

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA bym polecała ze swojej strony warszawa salon kosmetyczny konkretnie kaskada urody. Chodzę tam już od dawna i jestem bardzo zadowolona. Takie zabiegi na pewno poprawią kondycję włosów.
Powrót do góry
m4r3cki
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 12:08 pm    Temat postu: przedłużanie włosów Odpowiedz z cytatem

Cześć,
moja dziewczyna skarżyła się na swoje włosy. Wspomniała coś o chęci ich przedłużenia. Na urodziny umówiłem ją z firmą Headstyler, która zajmuje się przedłużaniem włosów. Zobaczcie ich ofertę https://www.headstyler.pl/przedluzanie-wlosow Majka wybrała sobie włosy ukraińskie przedłużane metodą na tulejki. Była zachwycona prezentem! Włosy jej wyglądają bardzo dobrze, myślę, że nie zauważyłbym, że ma przedłużone włosy gdyby o tym nie widział. Pięknie lśnią i dodają jej uroku !
Polecam wszystkim dziewczynom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam bzika na punkcie ładnych włosów dlatego staram się o nie naprawdę dbać. Stosuję maseczki z olejku rycynowego i jajka bądź maseczki drożdżowe. Łykam też biotynę. Jeśli chodzi o sklepowe odżywki to tutaj https://www.natinati.pl/78-odzywki mają spory wybór dobrych produktów. Warto sobie zerknąć.
Powrót do góry
justyna8
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi zadaniami najlepiej udać się do specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Jeśli mogę coś polecić to w Warszawie na Mokotowie działa świetny salon fryzjerski Bishojo: http://www.bishojo.com.pl/. Warto się do nich umówić - jestem pewna, że wyjdziesz zadowolona.
Powrót do góry
violet
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto raz na jakiś czas zafundować swoim włosom jakiś porządny regeneracyjny zabieg. Ja chodzę raz na jakiś czas do fryzjera, który robi mi zabieg Lifting Capilar ( na produktach marki Inoar ). Trwa tylko 10 minut a włosy są wyraźnie zregenerowane i odżywione.
Powrót do góry
wiktoria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obcięcie czy farbowanie to podstawowe zabiegi, które powinny być dobrze wykonane by nie zniszczyć włosów
kakrysara
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na włosy korzystałam z mezoterapii igłowej, bo włosy przez pewien okres czasu miałam w opłakanym stanie.. Korzystałam z medycyny estetycznej w klinice MediArt instytut w Poznaniu i moje włosy sa teraz naprawdę piękne i w końcu umiałam je zapuścić.
Powrót do góry
lisek777
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór odpowiednich kosmetyków do włosów jest bardzo ważny. Tutaj czytam o Farmona Radical https://www.amfora.pl/wiadomosc/farmona-radical-co-to-jest-jak-dziala-na-wlosy/3045/ Moja znajoma regularnie to stosuje i jest zadowolona z efektów.
Powrót do góry
ritaan

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo - odpowiednie nawilżenie włosów to podstawa. Ja staram się dbać o to by ich nie przegrzewać choć regularnie używam prostownicy. I nie zgodzę się, że prostowanie niszczy włosy ( o ile oczywiście używa się dobrej jakości sprzętu i odpowiednio się te włosy chroni ). Co do prostownic to tu akurat sprawdza się teoria, że im droższa prostownica tym lepiej. Ja używam od jakiegoś czasu inoar extreme premium iron i jest super ( ceramiczne powłoki, regulacja temp od 130 do 230 stopni ). Szybko się nagrzewa i nie niszczy włosów ;p
Powrót do góry
Saara
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobór odpowiednich kosmetyków zależy tak naprawdę od rodzaju włosów jaki mamy. Ogólnie najlepiej korzystać z profesjonalnych kosmetyków, bo są dużo lepszej jakości. Ja kupuję produkty do włosów firmy Montibello https://www.gobli.pl/montibello-c4217 . Zamawiam w sklepie Gobli farby oraz produkty do pielęgnacji włosów. Są to profesjonalne kosmetyki w przystępnej cenie.
Powrót do góry
ela677

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu pytał o słabe, wypadające włosy. Niestety żadne kosmetyki nie pomogą, jeżeli nie dostarczymy włosom niezbędnych składników odżywczych od wewnątrz. Dlatego warto poszukać witamin na włosy. Specjalny kompleks witamin i minerałów na włosy zawierają żelki w formie miśków-http://na-wypadanie-wlosow.pl/jelly-bear-hair-opinie-sklad-dzialanie-cena-jakie-efekty-daja-te-nietypowe-witaminy-na-wlosy/. Na pewno dożywią i wzmocnią włosy.
Powrót do góry
lisica23
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kosmetyki marki kerastase
- https://tagomago.pl/collections/kerastase któraś z Pań stosuje? Szukam opinii na ich temat. Mam bardzo osłabione włosy i chciałabym poprawić ich kondycje. A może jakieś takie domowe sposoby na poprawę włosów też znacie?
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele ciekawych produktów kupuje w sieci. Często zerkam na propozycje na: https://esentire.pl . Mają tam ekstra godne uwagi artykuły. Warto czasem szukać fajnych i pomysłowych sposobów na piękne włosy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: