EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Co myślicie o projektowaniu stron

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie
Autor Wiadomość
Marcin83

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 2:23 pm    Temat postu: Co myślicie o projektowaniu stron Odpowiedz z cytatem

Jako że studencka kasa świeci pustkami, zastanawiam się nad otworzeniem firmy zajmującej się usługami reklamy internetowej, a mianowicie budowaniem stron internetowych. Z wykształcenia jestem programistą, trochę zajmuję się grafiką i mógłbym tworzyć jakieś proste strony dla firm. Zastanawiam się jednak nad zapotrzebowaniem, ponieważ takich firm jest wiele - poczynając od tych największych http://echomarketing.pl/ aż po malutkie. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelika19
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie pomysł jest co najmniej dobry, tym bardziej że zapotrzebowanie na tego tupu usługi na rynku jest ogromne. Warto tutaj jednak pamiętać także o tym, aby naszej działalności towarzyszyła ciekawa nazwa dla firmy. Taka która wzbudzi zainteresowanie, a jednocześnie będzie się dobrze kojarzyć. Oczywiście nie musimy niczego wymyślać sami, bowiem mamy możliwość skorzystania z pomocy np. http://nazwane.com.pl/pl/oferta/nazwa-dla-firmy/2,17,24 , gdzie wiedzą, jak stworzyć kreatywną i niebanalną nazwę nie tylko dla przedsiębiorstw, ale również dla produktów.
Powrót do góry
kniuper

PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytanie, na ile potrafisz konkurować skutecznie z rynkiem. Rynek internetowy jest ooogromny. Rzuć okiem np. na https://www.nazwa.pl/strony-www/katalog-stron/ - setki stron do wyboru i pewnie wyjdzie taniej niż to co proponujesz. Jeżeli zatem uda Ci się dać lepszą jakość - to ok, ale w innym przypadku przepadniesz z kretesem.
Powrót do góry
Aśśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz pomysł na biznes i wiesz że jesteś dobry w tym co robisz to czemu by nie spróbować? Może się okazać że to był strzał w dziesiątkę i zarobisz dużo pieniędzy
Powrót do góry
Tosieek55
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dobry pomysł, chociaż kilka lat temu był większy boom na projektantów www.
Powrót do góry
nikczem

PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli się tylko na tym znasz to myślę, że to jest świetny pomysł. Teraz na rynku jest spora potrzeba takich osób, bo coraz więcej firm potrzebuje swojej strony internetowej
Powrót do góry
TokarskiA

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wykonywanie stron internetowych, to zdecydowanie bardziej wolę korzystać z usług profesjonalnych agencji, niż stawiać na prywatnych, indywidualnych pracowników, którzy moim zdaniem tego typu zadania wykonują znacznie dłużej.
Ja postawiłem na tego typu firmę https://gogler.pl/strony-internetowe/ Oczywiście, dostałem konkretną umowę z gwarancjami, które postanowiłem zrealizować. Taka strona, zoptymalizowana, odpowiednio wypozycjonowana daje gwarancję sukcesu działalności danej firmy.
smartkursyszkolenia

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikczem napisał:
jeżeli się tylko na tym znasz to myślę, że to jest świetny pomysł. Teraz na rynku jest spora potrzeba takich osób, bo coraz więcej firm potrzebuje swojej strony internetowej

Jest zapotrzebowanie, lecz nie takie duże jak Ci się wydaje. Konkurencja w tej branży jest ogromna. Niskie bariery wejścia na rynek.
defer

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem teraz mało osób decyduje się na zakup takich prostych stron. Można je łatwo zrobić samemu. Praca dla większych klientów wymaga większej liczby pracowników i sporych umiejętności.

-----------------------------------
http://forum.liceum36.pl/viewtopic.php?t=8902
Powrót do góry
defer

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem teraz mało osób decyduje się na zakup takich prostych stron. Można je łatwo zrobić samemu. Praca dla większych klientów wymaga większej liczby pracowników i sporych umiejętności.

-----------------------------------
Mój blog opisujący szczoteczki soniczne
Powrót do góry
tekla62
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka samodzielnie stworzona strona nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli stronę tworzy agencja taka jak np. ta http://weblogistics.pl/budowa-tworzenie-stron-internetowych-www/ to zawsze brane jest pod uwagę m.in. usability czy dostosowanie strony do wymagań wyszukiwarek. Osoba, która nie ma o tym pojęcia po prostu nie stworzy strony, która będzie widoczna w sieci i która przyciągnie potencjalnych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamillek

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że projektowanie stron to zajęcie jak najbardziej na czasie. Warto się tym niewątpliwie zająć i zacząć uczyć się programowania.
Powrót do góry
sciencesce
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dojść do takiego poziomu jak niektóre agencje interaktywne minie sporo czasu. Do tego również dochodzi czas przeznaczony na marketing. Spójrz np. na tą agencję: https://icube.pl/
Świadczy kompleksowe usługi i widać pełen profesjonalizm również przy realizacjach.
Musisz pomyśleć również o konkurencji na danym obszarze/mieście/województwie.
Powrót do góry
frape

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jest to przyszłościowa sprawa. Ja bym w to poszedł bez dwóch zdań Wink
LechuS

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze ciezko teraz malej firmie znalezc klientow bo ludziom sie wydaje, ze wystarczy jak maja profil firmy na Facebooku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Przedsiębiorczość i twórcze myślenie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: