EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Smog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Biologia i ochrona środowiska
Autor Wiadomość
sawafa

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy jest lepiej, nie wydaje mi się. A maski antysmogowe to ściema.
stella77
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ściema może nie, pomagają na pewno ale do mnie bardziej przemawiają oczyszczacze powietrza. W domu w końcu spędzamy najwięcej czasu i o powietrze w nim powinniśmy zadbać, na to na zewnątrz wpływu za wielkiego nie mamy Sad oczyszcza można już kupić za 650 zł http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/xiaomi-air-purifier-2-i-air-purifier-pro/, testowany na chińskim smogu także i na nasz się sprawdzi. A jak kogoś stać wiadomo można inwestować w droższe sprzęty tylko nie wiem czy jest sens. Ten tańszy też się sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pokerek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam akurat w krakowie a wiadomo, tam panuje odwieczny smog. Radzę sobie odkąd mam oczyszczacz powietrza stąd https://zdrovi.pl/ Jest to znacznie tańsza metoda no i wkoncu mam dobre samopoczucie.
Powrót do góry
Beneq

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A uzywacie jakies maski antysmogowe ? Jesli tak, to jakiej firmy? Maska masce nierowna - najtansze raczej nic nie daja, a na pewno w pelni nie chronia przed smogiem. Ponoc maski firmy U-mask - certyfikowane - w 99,9% wylapuja wszelakie szkodliwe zwiazki. Oczywiscie filtry trzeba zmieniac co sezon (czyli srednio raz na rok). Warto wg Was nosic maski antysmogowe?
Powrót do góry
nesty

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, maseczki akurat nie noszę bo mi trochę głupio :p Ale i tak mało przebywam na dworze więc jakoś sobie radzę. Za to mieszkam w kiepskiej okolicy bo sąsiedzi palą jakimiś świństwami i zawsze wieczorami jest okropne powietrze Sad Przyjaciółka doradziła mi kupić oczyszczacz powietrza, sobie wzięłam taki złoty bo fajnie pasuje do mojego wnętrza https://klarta.pl/sklep/produkt/klarta-forste-gold-15 . W ogóle jestem zaskoczona ceną bo 600zł to strasznie mało. W marketach normalnie takie urządzenia to kosztują jakiś 1-2tys. A parametrami wcale się nie różnią, te same filtry, podobna moc. No może nie ma jakichś tam wielkich bajerów co te drogie, ale nie narzekam. Filtry są, jonizator jest i mi to styka Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Biologia i ochrona środowiska Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: