EduForum EduForum - forum maturzystów i licealistów
Liceum, matura, studia ? - edu forum Twaina

Witamy na forum edukacyjnym Marka Twaina - pomocna dłoń w świecie nauki

Liceum, matura, studia? - dyskusje, pytania, porady.

Dołącz do grona edu forum - Zapraszamy!   Nie masz konta? -> Rejestracja

Najczęściej szukane zagadnienia na forum:

arkusze maturalne  Arkusze maturalne - Maj 2010

Matura forum  Matura

Student forum  Studia

Matura forum  Poradnik maturzysty

Sposób na mocne zdrowe włosy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie
Autor Wiadomość
wessollika

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 5:17 pm    Temat postu: Sposób na mocne zdrowe włosy Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje was mój genialny sposób na zdrowe, mocne włosy to osobiście polecam olejowanie włosów, http://olejowaniewlosow.org rewelacyjna metoda na piękne, zadbane i lśniące włosy. Odkąd stosuje te olejki do włosów moja fryzura prezentuje się wyśmienicie. Naturalny, zdrowy sposób i kosztuje naprawdę nie wiele !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek28

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A olejek rycynowy?
dobermann

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYdaje mi się, że to kwestia genetyki. Za dużo nie zmienisz
Wawaria
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocne włosy powinno się traktować przede wszystkim dobrym szamponem. Co Ci po olejowaniu, jeśli to właśnie szampon wysusza włosy? Błędne koło. Ja stawiam na szampony La Roche-Posay http://www.laroche-posay.pl/produkty/Kerium/Szampony-przeciw%c5%82upie%c5%bcowe-do-wra%c5%bcliwej-sk%c3%b3ry-g%c5%82owy-cr734.aspx?searchMode=range&RangeId=734 Jak któraś marka ma uratować włosy, to właśnie ta.
Powrót do góry
gosiaczek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak zaczął niedawno zmagać się z nadmierną utratą włosów. Dopóki nie było to bardzo widoczne, jakoś zbytnio się tym nie przejmował. Teraz idzie wiosna i czapki się powoli ściąga i różnica od jesieni do teraz jest znaczna. Zastanawiałam się, dlaczego tak się dzieje i znalazłanm bardzo interesujący poradnik na stronie http://stopwypadaniuwlosow.pl/wypadanie-wlosow
Powrót do góry
przecineczek89

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herbatka ze skrzypu polnego, wcierka w skórę głowy z Jantara do kupienia w Rossmanie, olej arganowy na końcówki, unikanie suszenia/prostowania/kręcenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konkubina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiesz że jest taka dobra odżywka loreal professional ? https://www.salonexpert.pl/produkty/pielegnacja koleżanka mi ją poleca, bardzo zachwala bo jej włos się wzmocniły po niej mocno Smile
Powrót do góry
kaja83
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olej kokosowy i produkty z kokosa są bezbłędne na włosy. Odżywiają, nawilżają, nadają blasku. Magvita BANABAN ma całą serię takich produktów bazujących na kokosach z organicznych plantacji na Fidżi.
Powrót do góry
Pocal

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olejowanie i kosmetyki - jak najbardziej Smile Warto tez zadbać o odpowiednią dietę która też może pomóc w poprawieniu wyglądu włosów. Inne pomocne wskazówki można znaleźć na http://dietadlawlosow.pl/dbac-o-wlosy/
Powrót do góry
stella77

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia pielęgnacja to podstawa Smile do tego koniecznie zrównoważona dieta. Jestem pewna, że dzięki tym dwóm sposobom mam zdrowe i silne włosy. Na tyle silne, że jak na wesele postanowiłam doczepić sobie pasma clip in 45 cm to nawet jeden nie wypadł czy się nie uszkodził przy tym. A doczepiałam, bo dość pochopnie się ścięłam, zapominając, że ta impreza przede mną. A loki to mój znam rozpoznawczy, na długich włosach prezentują się najlepiej.
Powrót do góry
karolinkaaa_129

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że szampon matrix sie swietnie sprawdza. Podobno bardzo fajnie nawilza wlosy i sprawia ze sa super miekkie. Przyjaciolka mi go ostatnio bardzo polecala jak narzekalam na stan moich wlosow.
Powrót do góry
MewiZiew

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele domowych sposobów na zdrowe i mocne włosy. Jeżeli się wie jak pielęgnować włosy, to dbanie o nie w domowym zaciszu staje się proste Very Happy Najważniejsze to znać przydatne triki! Jedną z porad, którą warto się dzielić jest np. to co opisano na http://dermokosmetologia.pl/pielegnacja-wlosow-dziala-nafta-kosmetyczna-wlosy/!
Powrót do góry
jupiter30
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma nie dawno ciekawy naturalny szampon u nich nabyła https://www.orientana.pl Wiele produktów nie mogło sobie poradzić z jej włosami, dopiero gdy zaczęła stosować naturalne środki pomogło.
chrisbrown1

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto kupić równiez dobrą szczotkę do włosów, taką która nie zniszczy tego o co tak długo dbaliśmy. Ja korzystam ze szczotek http://remy-hair.pl/szczotki-do-wlosow/ i to jest najlepsza firma jaką do tej pory przetestowałem pod tym kątem.
Powrót do góry
violet
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiednia pielęgnacja to podstawa. Mi fryzjerka funduje raz na jakiś czas zabieg Lifting Capilar ( wykonywany na produktach marki Inoar ). trwa tylko 10 minut ( i nawet nie muszę się na niego wcześniej zapisywać ). Włosy od razu są odżywione, lśniące i miękkie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Edukacyjne Forum Dyskusyjne Marka Twain'a Strona Główna -> Sport i zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: