»   Prowadzimy stałą rekrutację

»   Szkoły posiadają uprawnienia

»   Nauka w systemie 2 i 3-letnim

»   Bogata oferta edukacyjna

»   Licea o szczególnej atmosferze


Zapraszamy!
Licea dla dorosłych
Szkoły dla dorosłych M. Twaina posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

» Liceum zaoczne 2-letnie
» Liceum zaoczne 3-letnie
» Kursy do matury
Licea Twaina prowadzone są z pasją, w naszej szkole odkryjesz dobre strony nauki i otrzymasz indywidualne wsparcie.
Szkoły powstały z myślą o Was, dzięki czemu do naszego liceum przyjeżdżają osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski, oraz Polacy mieszkający zagranicą.
Solidne przygotowanie do matury. W semestrach maturalnych wprowadzamy dodatkowe, bezpłatne zajęcia fakultatywne z wybranych przedmiotów, przygotowujące do egzaminu maturalnego. Większość Absolwentów naszej szkoły kontynuuje naukę na studiach.
Czy od razu po ukończeniu liceum planujesz iść na studia?

 » Zmarła Jadwiga Gadomska, dyrektor szkoły im. M. Twaina„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Z przykrością zawiadamiamy, że 18 listopada 2012 roku zmarła Jadwiga Gadomska, wieloletni Dyrektor Prywatnego Liceum im. Marka Twaina.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 listopada 2012 roku (piątek) o godzinie 13.00 w kościele Św. Rafała Kalinowskiego w Rembertowie ul. Czerwonych Beretów 3 (teren Akademii Obrony Narodowej). Pani dyrektor spocznie na cmentarzu parafialnym.

Drodzy Słuchacze i Absolwenci,
pani dyrektor głęboko wierzyła w Wasze niezwykłe możliwości, predyspozycje i talenty. Zawsze powtarzała, że każdy z Was zasługuje na szczęście, szansę i szacunek. Pragnęła, abyście czuli się akceptowani, śmiało podążali w kierunku własnych marzeń, dostrzegali swoje wewnętrzne wartości oraz doceniali małe i duże sukcesy. Każdy z Was jest wyjątkowy i indywidualny – pamiętajcie o tym, że macie prawo czuć się sobą, krocząc własnymi ścieżkami, dążąc do życiowej równowagi, satysfakcji i samospełnienia...


Justyna Gadomska oraz Zespół Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Marka Twaina